Budowa dachów


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/zetkwadrat/public_html/z/wp-includes/functions.php on line 5379

Firma ZET KWADRAT rozpoczęła swoją działalność na rynku w roku 2003, działa w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Od września 2006 r. do grudnia 2010 r. spółka Zet Kwadrat była połączona kapitałowo z firmą Icopal. W chwili obecnej firma zatrudnia 11 pracowników. Firma od początku działalności specjalizuje się w wykonywaniu pokryć dachowych na wielkokubaturowych obiektach przemysłowych, magazynowych oraz handlowych. Wykonujemy dachy Poznań i w miejscowościach ościennych, również na terenie całego kraju. Głównym obszarem działalności jest wykonywanie dachów płaskich. Oferta ZET KWADRAT to także remonty dachów Poznań i okolice.

Budowa dachów Poznań o okolice

Do budowy dachów wykorzystywane są papy termozgrzewalne, folie dachowe z ociepleniami ze styropianu lub wełny mineralnej. Dodatkowym profilem działalności jest wykonywanie obudów ścian z wykorzystaniem: kaset ściennych, wełny mineralnej, blachy elewacyjnej lub płyt warstwowych. Firma używa materiałów takich znanych firm branży budowlanej jak min.: Rockwool, Paroc, Icopal, Izolmat, Protan, FDT, Alkorplan, Pruszyński, Bud-Mat czy Koelner. W ostatnim okresie rozszerzono działalność o montaż dachowych świetlików i klap dymowych. ZET KWADRAT współpracuje min. z takimi znanymi firmami branży budowlanej jak Skanska, Eiffage, Hochtief czy Yoneco.